Πρεμιέρα της Β' Φάσης του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης Α' Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών, αύριο (31/1), στον Όμιλο των 4 ομάδων, μετά την διακοπή του για το Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα της Βουδαπέστης, με τον Ολυμπιακό να φιλοξενεί την Βουλιαγμενη.

Τα παιχνίδια του Α' Γύρου στον Όμιλο:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 31/1
*Δημοτικό Πεντέλης 21.00 ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ (Μανώλης Παϊρακταρίδης, Γιώργος Στεφανάκης)

Παρατηρητής: Χρήστος Τσαρουχάς

*”Αντώνης Δημητρόπουλος”, Γλυφάδα 21.00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Ανδρέας Κατσώνης, Φάνης Ποσποτίκης)

Παρατηρητής: Δημήτρης Ηλιάδης

ΣΑΒΒΑΤΟ, 1/2
*”Αντώνης Δημητρόπουλος”, Γλυφάδα 11.00 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ (Ανδρέας Μοίραλης, Νίκος Μαρινάκης)

Παρατηρητής: Χρήστος Τσαρουχάς

*”Αντώνης Δημητρόπουλος”, Γλυφάδα 12.00 ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ (Ανδρέας Μοίραλης, Νίκος Μαρινάκης)

Παρατηρητής: Χρήστος Τσαρουχάς

*”Αντώνης Δημητρόπουλος”, Γλυφάδα 17.30 ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Γιώργος Πολυχρονόπουλος, Φάνης Ποσποτίκης)

Παρατηρητής: Δημήτρης Ηλιάδης

*”Αντώνης Δημητρόπουλος”, Γλυφάδα 18.30 ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Γιώργος Πολυχρονόπουλος, Φάνης Ποσποτίκης)

Παρατηρητής: Δημήτρης Ηλιάδης

ΚΥΡΙΑΚΗ, 2/2
*”Αντώνης Δημητρόπουλος”, Γλυφάδα 10.00 ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ (Μανώκης Παϊρακταρίδης, Μιχάλης Μπιράκης)

Παρατηρητής: Μανώλης Πατλάκας

*”Αντώνης Δημητρόπουλος”, Γλυφάδα 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ (Μανώλης Παϊρακταρίδης, Μιχάλης Μπιράκης)

Παρατηρητής: Μανώλης Πατλάκας

*”Αντώνης Δημητρόπουλος”, Γλυφάδα 16.00 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Νίκος Μπουδραμής, Ανδρέας Κατσώνης)

Παρατηρητής: Μιχάλης Σκαλοχωρίτης

*”Αντώνης Δημητρόπουλος”, Γλυφάδα 17.00 ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ (Νίκος Μπουδραμής, Ανδρέας Κατσώνης)

Παρατηρητής: Μιχάλης Σκαλοχωρίτης

Ο Β' Γύρος του Ομίλου θα διεξαχθεί 14-16 Φεβρουαρίου

Τα παιχνίδια των ζευγαριών:
ΣΑΒΒΑΤΟ, 1/2
*Εθνικό Πειραιά 14.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ (Γιώργος Σταυρίδης, Χρήστος Κουρτίδης)

Παρατηρητής: Πάρης Χασεκίογλου

*”Αντώνης Πεπανός”, Πάτρα 19.00 ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Χρήστος Κουρτίδης, Κώστας Βασιλείου)

Παρατηρητής: Πάρης Χασεκίογλου

Τα δεύτερα παιχνίδια, την Τρίτη (4/2) στις έδρες των φιλοξενούμενων και τα τρίτα (αν και όπου χρειαστούν), την Τετάρτη (5/2) πάλι στις έδρες του Σαββάτου (1/2).